Çağrı Merkezi Hizmetleri

Mobil Call Center olarak, çağrı merkezi hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir firmayız. Sadece Inbound iletişimle gelen çağrıları cevaplıyor ve arayanlara bilgi sağlıyoruz. 

Stressiz, Konforlu, Ferah Çalışma Ortamları

Mobil Call Center’daki çalışma ortamları çalışan konforu odaklı olarak tasarlanmış, dört mevsim ferah ve ses yalıtım, dağılımları sağlanmıştır. Satış baskısı yapılması gereken her hangi bir iletişim ortamı olmadığı için stressiz bir çalışma ortamı sunar. 

İş Yaşam Dengesi 

Mobil Call Center, çalışan mutluluğu için iş yaşam dengesinin önemini biliyor ve ekip arkadaşlarımızın taleplerine göre mesai saatleri belirlenebiliyor. 

Kreş ve Burs Desteği 

Çocuklarının mutlu ve sağlıklı şekilde eğitim aldığını bilen ekip arkadaşlarımızın daha mutlu olacağının farkındayız.
Ekip arkadaşımız olan anne ve babaların küçük yaşta çocuklarına kreş desteği, eğitim gören çocuklarına da burs imkanı sağlıyoruz. 

Teknoloji ve İnovasyon

Mobil Call Center, çağrı merkezi teknolojilerinin en güncel veri ve donanımlarını kullanmaktadır. 

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın sürekli olarak gelişmelerine ve eğitilmelerine önem veririz. Ekip üyelerimizin gelişimleri için eğitimlerle destekleriz. 

Toplumsal Sorumluluk

Toplumumuza ve çevremize karşı sorumluluk sahibi bir işletme olmayı taahhüt ederiz. Sosyal sorumluluk projelerine ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunuruz.